email: detalifua@gmail.com

Відділ продажу:
Леся:
‎068 409 25 30, 095 147 71 50;
Михаил:
096 651 17 76, 
050 636 07 18;


Пн-Пт 8:00-18:00
Замовлення після 15:00 відправляються наступного дня.

Комплектуючі деталі до обладнання: заглушки, опори, ручки, віброізолятори, маховики, завіси, ніжки можна купити у нас, ціна виробника

Промислова фурнітура

Завод виробник "Detal-IF" пропонує великий асортимент промислової фурнітури: заглушок, ручок, петель, фіксаторів, опор, коліс, маховиків, завіс, виброізоляторів промислових різної конфігурації та розмірів для комплектації устаткування і приладів. Продукцію можна замовити у нас на сайті www.detal-if.com.ua без посередників.

Промислова фурнітура це допоміжні частини і деталі, необхідні для виготовлення різноманітного устаткування: верстатів, приладів, машин, механізмів.
Наша компанія вже впродовж кількох десятиліть є провідним українським виробником промислової фурнітури. Тому у нас найнижчі ціни на ринку. Ми гарантуємо надійність і довговічність роботи нашої продукції. Завод знаходиться в місті Івано-Франківськ.

Як замовити промислові комплектуючі?

Замовити продукцію в нашому інтернет-магазині www.detal-if.com.ua дуже просто. Вибираєте відповідну рубрику: ручки, маховики, опори, віброізолятори, колеса, заглушки. Далі відповідну деталь, на сторінці якої представлено таблицю всіх розмірів деталі з відповідною ціною. Навпроти потрібного вам розміру вибираємо кількість і тиснемо кнопку купити. Товар потрапляє в корзину. Далі ми можемо продовжити покупки або оформити замовлення в корзині. Щоб оформити замовлення в корзині потрібно заповнити поля Ел.пошта(не обов'язково), Ім'я, Прізвище, Місто, Телефон, Служба доставки номер складу та натиснути кнопку "Підтвердити замовлення".

Продаж промислової фурнітури Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Луганськ, Донецьк, Херсон, Полтава, Кропивницький, Вінниця, Суми, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Хмельницький, Тернопіль, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів.

Доставка деталей здійснюється в будь-яку точку України транспортними компаніями Нова пошта, Інтайм, Деливери.

В нас можна купити: ручка затискна, ручка для котла, ручка дверей котла, маховик для станка, маховик стальний, маховик поворотний, віброізолятор, віброопора, віброопора для станка, віброгасник для кондиціонера, заглушка пластмасова, заглушка для труб, заглушка для труб, заглушка для столу з нержавійки, опора регульована, опора для столу.

Наші переваги:

- завод виробник, можливість індивідуального замовлення: розмір, матеріал, колір;

- доступна ціна;

- висока якість продукції;

- швидка доставка по Україні;

- понад 20 років досвіду виробництва.